Kilka słów o naszym zespole

Zespół Aramis to troje doświadczonych, pełnych zapału muzyków. Zespół działa głównie na terenie Świdnicy i okolic w woj. dolnośląskim. Naszym atutem jest szeroki repertuar, który zaspokoi nawet najbardziej wymagającego gościa, oraz indywidualne podejście do każdego występu. Wszelkie imprezy, jak również przyjęcia weselne z naszym udziałem są prowadzone z humorem, profesjonalnie, kulturalnie i odpowiedzialnie. Ponadto proponujemy gościom muzykę biesiadną, czyli wspólne śpiewanie przy stołach z towarzyszeniem akordeonu. Całość dopełnia wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający renomowanych firm, oraz oświetlenie.
Angażując nasz zespół zapewniamy oprawę muzyczną na wysokim poziomie takich imprez jak:
- wesela
- eventy firm
- imprezy okolicznościowe itp.
Wierzymy, że zawartość naszej strony pozwoli nieco przybliżyć charakter naszego zespołu i tym samym dokonać Państwu optymalnego wyboru podczas poszukiwań.

Repertuar

Robert - ukończył szkołę muzyczną w klasie akordeonu. Wokalista, klawiszowiec - pełniący jednocześnie funkcję menagera zespołu. Znakomicie spełnia się w roli prowadzącego imprezy. Dba o wysoką jakość dźwięku, nie tylko na imprezach, ale i również na stronie zespołu. Znakomity kawalarz, dzięki któremu każdy event zapada na długo w pamięć!

POBIERZ

Nasz skład

Iwona – Niezwykle pozytywnie nastawiona do życia wokalistka pełna energii. Swoim głosem potrafi zaskoczyć niejednego niedowiarka. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych.

Janusz - Człowiek, który o muzyce wie praktycznie wszystko. Wykształcony muzyk, pełni rolę zarówno wokalisty, jak i klawiszowca. Niezwykle pracowity, zawsze świetnie przygotowany do występu, dzięki czemu jesteśmy spokojni o jakość naszych imprez.

+48 698 967 514

aramis@aramis-swidnica.pl

ARAMIS © 2014